گاف آزمون

شروع جشنواره بهاره گاف آزمون به مدت محدود!

معرفی اساتید گاف

Gaf-professors2

مهندس فرشید بیژن پور

مدرس✅ برجسته و از اساتید برگزيده درس فیزیک دوره های کنکور می باشد.به دلیل ارائه و آموزش *شیوه های حل ذهنی* تست های سخت کنکور، مشهور و در بین دانش‌آموزان محبوب هستند.استاد بیژن پور🥇 *عضو بنیاد ملی نخبگان* هستند که طی *۱۰ سال فعالیت حرفه ای در زمینه کنکور* از نابغه های تدریس فیزیک و مبتکر آموزش منحصر به فرد در ریاضیات و فیزیک کنکور هستند. آموزش تشریحی و مفهومی *صفرتا صد فیزیک*،استفاده از مثال های متعدد و📊 تشریحی برای تثبیت مطالب،بکارگيری روش های تخصصی برای فهم بیشتر مفاهیم علمی،استفاده از نرم افزار های شبیه ساز در تشریح مفاهیم فیزیک، *تکنیک حل و محاسبات سریع* 📝تست های کنکور و آموزش شیوه ی تحلیل ذهنی در حل تست های کنکور بخشی از ویژگی های تدریس مهندس بیژن پور می باشد. استاد بیژن پور در توضیح و تدریس سرفصل های کتاب درسی در پایان هر فصل به مرور و خلاصه نکات کلیدی آن بخش پرداخته است.در ايستگاه تست کلاسی به تحلیل تست های برگزيده ۲۰ سال اخیر کنکور سراسری می پردازد.

Gaf-professors1

استاد پریسا عصایی

👩🏻‍🏫مدرس برجسته زبان انگليسي است. *تکنیک های آموزش زبان * که در دوره آموزشی تدریس می نماید و در میان دانش‌آموزان بسیار پرطرفدار هستند.💡 *تدریس مفهمومی*،استفاده از مثال های قابل درک به کارگیری تکنیک های حل ،تحلیل و تشریح مباحث به کمک تصاویر.بیان‌نکات کلیدی در طول تدریس و تدریس *درک مطلب و close test*🧾 به صورت حرفه ای👌 از ویژگی های قابل توجه شیوه تدریس ایشان است.

استاد بهزاد فتحی پور

استاد فتحی پور👨🏻‍🏫 مدرس برجسته و با سابقه ریاضی کنکور است.ایشان با *۲۰ سال سابقه تدریس در دانشگاه و آموزشگاه های کنکور* کشور از بهترین✅ اساتید ریاضی کشور به حساب می آیند.*تکنیک حل تست و محاسبات سریع* 📝که در فرایند آموزشی تدریس می نمایند در میان دانش آموزان و داوطلبان کنکور محبوب هستند.تدریس مفهمومی،استفاده از مثال های قابل درک،شیوه تدرس ساده و روان و قابل فهم و *آموزش تکنیک های حل تست*.🗣️بیان نکات کلیدی در طول تدریس، تدریس خط به خط کتاب درسی برپایه ایستگاه تست کلاسی در پایان هر درس از ویژگی های قابل توجه شیوه تدریس ایشان است.

Gaf-professors3

استاد عباس معزی

👨🏻‍🏫مدرس برجسته زیست شناسی دبیرستان و کنکور که بیش از *۳۵ سال سابقه تدریس حرفه ای زیست شناسی* دبیرستان و کنکور دارد.استاد معزی از اساتید ✔️تراز اول زیست شناسی *تهران و کشور* است. تدریس ۳۵ ساله زیست شناسی در مراکز آموزشی و انتشاراتی کشور،📝طراحی تست آزمون های آزمایشی موسسات بزرگ کنکور و تدریس حضوری و آنلاین🧑🏻‍💻 زیست شناسی دبیرستان های بزرگ از جمله فعالیت های ایشان می باشد. *تدریس مفهومی*،💡 استفاده از مثال های قابل درک، *آموزش تکنیک حل تست* و تحلیل و تشریح مباحث به کمک تصاویر از ویژگی های قابل توجه شیوه تدریس ایشان است.